Ukázat telefon
+420 724 814 058

Popis produktu 


Malotraktor Avenger 26 je poháněn tříválcovým motorem Mitsubishi, který dodává výkon 26 koní. Tento motor je známý svou spolehlivostí a účinností, díky čemuž je skvělou volbou pro náročné úkoly. Nízkoemisní konstrukce motoru je šetrná k životnímu prostředí. Vylepšená palivová účinnost šetří náklady na provoz, i díky tomu dosahuje nejvyšší normy STAGE V. Motor je vybavený účinným systémem žhavení - takže nastartujete i v mrazech. Díky kombinaci výkonu, účinnosti a spolehlivosti je motor Mitsubishi  klíčovým faktorem úspěchu traktoru jako všestranného a efektivního nástroje.

Mechanická převodovka má  9 rychlostí vpřed a 3 vzad. Široký rozsah rychlostí vám umožní přizpůsobit rychlost traktoru tak jak potřebujete. Agri traktor jede od 1,5 do 22 km/h. Hydrostatická převodovka má 3 předvolby a pojezd se ovládá jednoduše pedály na podlaze.  Na výběr je z několika možností pneumatik a to zemědělské, industriální, travní, radiální a nově i komunální. Samozřejmostí je pohon 4X4 s odepínatelným pohonem přední nápravy a uzávěrka diferenciálu s nožním ovládáním.

Traktory Avenger 26 disponují klasickým hydraulickým systémem. Základem je dvojité zubové čerpadlo. To umožnuje trvalý účinek posilovače řízení nezávisle na okruhu k hydraulickému okruhu příslušentví nebo zadního tříbodového závěsu. V zakladní variantě je průtok oleje 15 litrů za minutu, případně lze vyměnit čerpado za výkonější s průtokem již 27 litrů za minutu. Zadní tříbodový závěs je kat. 1 umožnuje zapřáhnout všemožné příslušenství. Zvedací síla ramen je až 750kg. Samozřejmostí je nezávislý vývodový hřídel  PTO, který má dvě rychlosti 540 a 540e. Ve standartu je i jeden vnější dvojčinný okruh pro příslušenství.

Šířka stroje pouhých 1120 mm a  poloměr otáčení  2,6m dělají z Avengeru vhodný traktor do vinohradu nebo lesa. Váha traktoru je úctyhodných 1150kg. Tyto rozměry mu umožňují pracovat v úzkých prostorech a udržovat si manévrovatelnost i ve složitějších prostorách. 

Velkou výhodou Avengeru  je homologace pro provoz na místních komunikacích, což znamená, že splňuje všechny požadavky a normy pro bezpečný provoz na silnicích. Tento certifikát umožňuje uživateli využívat traktor na veřejných komunikacích včetně silnic první třídy. Všechny traktory jsou tedy vybaveny povinnými bezpečnostmi prvky. Napříkla můžeme jmenovat osvětlení nebo bezpečnostní pás na sedadle.

Nepřehlédnutelnou součástí traktoru je ochranný rám ROPS, který má za úkol Vás ochránit v případě převrácení. Výbava tohoto traktoru zahrnuje digitální displej s ukazatelem otáček motoru, motohodinami a informativními kontrolkami, které například ukazují teplotu chladící kapaliny a stav ruční brzdy nebo hladinu paliva v nádrži. Dalšími prvky výbavy jsou odpojovač baterie, 7-pólová zásuvka pro vozík, kastlík na nářadí, ruční i nožní plyn, zadní pracovní světlo a zásuvka na 12V.  

Základní technická specifikace

Motor MVS3L2 Mitsubishi
Výkon motoru 26 koní STAGE 5
Typ motoru Dieslový - 3 válec
Objem motoru 1319 ccm
Chladící systém Vodou chlazený
Převodovka Mechanická se synchronizací
Počet rychlostí 9 vpřed a 3 vzad
PTO Ano, rychlosti 540/540E
Hydraulický systém Dvojité zubové čerpadlo
Posilovač řízení Ano
Pneumatiky Agriculture 6.00 -12 a 8.3 - 20
Váha 1 150 Kg
Šířka 1 120 mm
Délka 2 860 mm

Kontaktní formulář


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.